Рішення xPOS для автоматизації підприємств

та сервіси, які надають Вам конкурентні переваги

Сервіс «Drive-through»

Fast Food
та сервіс «Drive-through»

Спробуйте рішення «xPOS Fast Food» для організації бізнес-процесів фастфуд підприємства за типом ресторанів McDonald's чи KFC, та зробіть Ваш бізнес ефективним та налагодженим. Результатом використання рішення буде визначення точних етапів у процесах, скорочення часу на кожну операцію процесу, оптимізація кількості відповідальних та часу виконання замовлень гостей.

Drive-through сервіс дозволить гостям-водіям і пасажирам авто зробити, оплатити та отримати замовлення не залишаючи авто.

Сервіс «Мобільний офіціант»

Ресторан
та сервіс «Мобільний офіціант»
для обслуговування біля столів

«xPOS Standard» – це рішення для класичних ресторанів з обслуговуванням біля столів. З додатковим сервісом «Мобільний офіціант», що використовується на терміналах Orderman або смартфонах з ОС Android, страви для Ваших гостей починають готувати ще до того, як офіціант відійшов від гостя! Зручна робота з меню та замовленнями гостей, категоріями страв, модифікаторами, коментарями до страв, номерами виносу та місця в замовленні, розкладами, прайс-листами. Швидкі та різноманітні операції з рахунками, облік обслуговування, робота з дисконтною та платіжною системами, "щасливі години".

Кафе, кав'ярня, бар

Кафе, кав'ярня, бар
та сервіс для бізнес-ланчів

«xPOS Lite» – це оптимальна конфігурація для швидкого та легкого старту роботи кафе, кав'ярні, бару. До рішення входить: операції з рахунками; робота з меню, модифікаторами, коментарями; набір звітів з обліку продажів.

Опційно рекомендуємо використовувати сервіс «Campaign Manager» для підприємств, що пропонують гостям бізнес-ланчі, комплексні меню, набори страв. Сервіс включає також маркетингові інструменти для планування, управління акціями та спеціальними пропозиціями.

Dark Kitchen

Dark Kitchen
та сервіс доставки

Всі етапи роботи «Dark Kitchen» об'єднані в прозорий бізнес-процес програмного рішення «xPOS Food Delivery». За допомогою цього рішення суттєво збільшується швидкість виконання онлайн-замовлень

Монітор адміністратора відображає та дозволяє оперативно керувати кожним етапом роботи над замовленнями: прийняття онлайн-замовлень, передача замовлень на приготування, готовність замовлень, видача замовлень курьеру, доставка штатом «Dark Kitchen» або через сервіси доставки, оплата доставки.

Мережа ресторанів

Мережа ресторанів
та сервіс «Монітор кухні»

У мережевому бізнесі чітко прописані правила та стандарти це основа успіху. Для франчайзингових мереж або підприємств, які планують масштабувати успішний ресторанний концепт і працювати за єдиними стандартами: загальним меню, ціновою політикою та нормами обслуговування зручно використовувати рішення для мереж «xPOS Center».

Сервіс «Монітор кухні» – це додаткова опція для відображення на екранах кухні етапів приготування замовлення та виведення статусу його готовності в залі на монітор для гостей.

Їдальня у бізнес-центрі

Їдальня у бізнес-центрі
та сервіси обслуговування біля каси

Процвітанню їдальні у діловому районі міста сприяють наявність клієнтської бази, час приготування та подачі страв, гнучкість робочого графіка, кваліфікований персонал. Додатковий сервіс обслуговування xPOS Fast Food, StopHot list надає корисні функції з урахуванням різних форм організації процесу (через лінію роздачі, фрі-флоу, за участю офіціантів). Наприклад, це можливість додавання вартості страв у чек за вагою, а не лише кількістю та обсягом; є можливість відкласти рахунок та повернутися до його оплати пізніше, обслуговуючи чергу гостей.

Ефективний облік продажу

Ефективний облік продажу

 • Оптимізуйте час кожного етапу продажу, зробіть меню підприємства раціональним для отримання найбільшого прибутку.
 • Аналізуйте різні бізнес-індикатори, такі як «пік та спад завантаженості», «середній чек», «виручка по співробітникам», «небезпечні операції співробітників».
 • Отримуйте відповіді у вигляді зручних звітів з бізнес-показниками та генеруйте правильні рішення.
Робоче місце касира, офіціанта, бармена

Зручне робоче місце касира, офіціанта, бармена

 • Управління всім циклом продажу: замовлення - обмін даними з кухнею - друк рахунку та чеку
 • Вбудована система оповіщень та нагадувань.
 • Stop та Hot листи.
 • Резервування з видачею авансу
 • Можливість підключити кілька РРО до одного робочого місця.
Контроль бізнесу

Контроль бізнесу

Наше рішення збирає всю інформацію з продажу та надає індикатори успішності бізнесу у вигляді звітів з графіками та таблицями. Відображення дій співробітників дозволяє швидко припиняти небезпечні операції та заробляти більше.

 • Моніторинг діяльності підприємства можливий з будь-якої точки світу з рішенням «xPOS WEB Reports».
 • Інструмент «План продажу» дозволяє швидко і легко виявити найрезультативніших співробітників і дає можливість ставити досяжні цілі щодо продажу для інших членів команди.
Лояльність клієнтів

Рішення для створення та зростання лояльності клієнтів

Виходьте за межі звичних очікувань Ваших гостей та робіть Ваш сервіс кращим та незабутнім для них.

 • З рішенням «Мобільний офіціант» гість отримає улюблений напій раніше, ніж закінчить обговорення з офіціантом замовлення.
 • Гнучка бонусна система допоможе в потрібний час перенести бонуси між гаманцями членів сім'ї та сплатити чек.
 • Коментарі до страв, на замовлення, до рахунку гостя дасть можливість співробітникам своєчасно отримувати та використовувати в обслуговуванні інформацію про гостей, викликати «wow» ефект.
Техпідтримка

Техпідтримка

 • Ви отримуєте сервіс техпідтримки як з абонплатою, так і без неї.
 • Мінімальний час реакції на запит від 5 хвилин.
 • Бережемо Ваш робочий час, точно та швидко усуваємо збої в роботі.
Легкий старт

Легкий старт

 • Підійде будь-яке обладнання для встановлення: пос-термінал, ПК, ноутбук, планшет, смартфон.
 • Швидкий запуск програмно-апаратної частини: програмне забезпечення, принтери, РРО, зчитувачі штрих кодів, і.т.ін.
 • Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс дозволяє співробітникам відразу приступити до роботи.
 • Вигляд чека, відповідно до змін в українському законодавстві: округлення, друк коду УКТ ЗЕД, друк акцизної марки, виведення інформації платіжної картки.

Додаткові продукти

 

Доставка

Автоматизація доставки xPOS Food Delivery. Швидке впровадження та масштабування.

База клієнтів накопичується та зберігається у Вас.

Сповіщення про необхідність приготування замовлення.

Індикація статусу приготування та готовності замовлень.

Можливість залучати як зовнішніх, так і штатних кур'єрів.

 

Онлайн звіти

Програма «Web Reports» встановлюється на мобільні телефони, планшети для онлайн-контролю роботи Вашого бізнесу з будь-якої точки світу в будь-який момент часу.

 

План продажу

Інструмент «План Продажу» для встановлення та контролю виконання планових показників продажу, індивідуальних чи командних, на підприємстві.

Накопичує статистику продажу за період і пропонує коригувальні показники для виконання плану продажу з урахуванням активності гостей по днях тижня, часу дня тощо.

 

Game Controller

Рішення для програмного обліку часу сервісу, який було використано відвідувачами.

Тарифікація - перерахунок вартості послуги в рахунку, що відбувається згідно з чинним прайсом.

Рішення виключає необхідність використання додаткових фізичних контролерів.

Розсилка новин

Будь ласка, включите JavaScript, щоб відправити форму