З Днем Незалежності України!

Команда xPOS Ho.Re.Ca. SYSTEM ® щиро вітає із найважливішим державним святом - Днем Незалежності України!

Реліз версії xPOS 4.9.27

08.07.2022 в реліз xPOS v.4.09.27 були додані наступні зміни:

  • Україномовний інтерфейс для всіх основних модулів xPOS.
  • Додана можливість виведення кодів акцизних марок у драйвері ArtSoft
  • Виправлена помилка некоректного відображення імені касира на фіскальних чеках РРО Марія-304.

Відповіді на питання щодо використання РРО, ПРРО, платіжних банківських терміналів на період дії воєнного стану.

Чи правомірні перевірки використання РРО, ПРРО, платіжних банківських терміналів на період дії воєнного стану? Що податківці мають право перевіряти на період дії воєнного стану? Які штрафи, щодо порушень використання РРО, ПРРО, розрахунків за товари (послуги) з використанням ЕПЗ на період дії воєнного стану?

З 16 липня 2022 року вступає в силу відповідальність за порушення норм Закону України "Про забезпечення функціонування української мови як державної"

16 липня 2022 року набуває чинності стаття 27 ч.2 та ч.6 закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної». Згідно з новими нормами ст. 27 «Державна мова у сфері користувацьких інтерфейсів комп’ютерних програм та веб-сайтів», чинності набудуть такі зміни:

Торговці мають забезпечити здійснення безготівкових розрахунків

Новий проєкт постанови Кабміну від 03.06.2022 «Про встановлення термінів, до настання яких торговці мають забезпечити можливість здійснення безготівкових розрахунків (у тому числі з використанням електронних платіжних засобів, платіжних застосунків або платіжних пристроїв) за продані ними товари (надані послуги)» ставить за мету надати громадянам можливість придбати товари чи послуги як за готівкові так і за безготівкові кошти, а саме мати гарантовану можливість розрахуватися платіжною карткою.

Розсилка новин

Будь ласка, включите JavaScript, щоб відправити форму